הצהרת נגישות

אנו מחויבים להבטיח שהמוצרים והשירותים הדיגיטליים שלנו יהיו נגישים לכל הפרטים, ללא קשר ליכולותיהם או מוגבלויותיהם. אנו שואפים לספק חוויה מכילה וידידותית לכל מי שמבקר באתר שלנו ומשתמש בשירותים שלנו.

תקני נגישות אינטרנט אנו מצייתים להנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG) 2.1, המגדירים את התקנים הבינלאומיים לנגישות אינטרנט. המטרה שלנו היא לעמוד בהתאמה ברמה AA, הכוללת קווים מנחים להפיכת תוכן ליותר נתפס, ניתן לתפעול, מובן וחזק יותר.

תכונות נגישות כדי לשפר את הנגישות, הטמענו את התכונות הבאות באתר ובשירותים המקוונים שלנו:

  1. טקסט חלופי: אנו מספקים תיאורי טקסט חלופיים לכל תוכן שאינו טקסט, כגון תמונות ומולטימדיה, כדי להבטיח שקוראי מסך וטכנולוגיות מסייעות אחרות יוכלו להעביר את המידע במדויק למשתמשים.
  2. ניווט מקלדת: ניתן לגשת ולנווט באתר האינטרנט ובשירותים המקוונים שלנו באמצעות מקלדת בלבד, ללא צורך בעכבר או מכשיר הצבעה אחר. זה מאפשר לאנשים עם מוגבלות מוטורית לנווט באתר שלנו ביתר קלות.
  3. מבנה ברור וכותרות: אנו משתמשים במבני כותרות נאותים כדי לארגן את התוכן באתר האינטרנט שלנו, מה שמקל על המשתמשים בטכנולוגיות מסייעות לנווט ולהבין את המידע.
  4. ניגודיות צבע: אנו שואפים לשמור על ניגודיות צבע מספקת בין טקסט ורכיבי רקע כדי להבטיח קריאה לאנשים עם לקות ראייה.
  5. עיצוב רספונסיבי: האתר שלנו נועד להיות רספונסיבי וניתן להתאמה לגדלים ומכשירים שונים של מסכים. זה מאפשר לאנשים המשתמשים בטכנולוגיות מסייעות או מעדיפים גדלי טקסט גדולים יותר לגשת לתוכן שלנו ללא קושי.

שיפור מתמיד אנו מחויבים לשפר באופן מתמיד את הנגישות של האתר והשירותים שלנו. אנו בודקים באופן קבוע את השיטות שלנו ומבקשים משוב ממשתמשים כדי לזהות אזורים לשיפור. אנו מעריכים קלט מהקהילה שלנו, ואנו מעודדים משתמשים ליצור איתנו קשר בכל בעיה או הצעות לגבי נגישות.

תוכן של צד שלישי בעוד אנו שואפים להבטיח נגישות בפלטפורמה שלנו, אנו עשויים להציג מדי פעם תוכן או קישורים של צד שלישי שאינם בשליטתנו. איננו יכולים להבטיח את הנגישות של תוכן כזה, אך אנו ממליצים למשתמשים להודיע לנו אם הם נתקלים במחסומי נגישות כלשהם בעת גישה למשאבים חיצוניים דרך האתר שלנו.

צור איתנו קשר אם יש לך שאלות, הצעות או זקוקים לסיוע בנוגע לנגישות של האתר או השירותים שלנו, אנא צור קשר עם צוות התמיכה שלנו בכתובת [פרטים ליצירת קשר]. אנו נעשה כל מאמץ לטפל בחששות שלך ולספק לך את המידע הדרוש לך.

דוא”ל: saglix@gmail.com

נגישות היא מחויבות מתמשכת עבורנו, ואנו מעריכים את המשוב שלך בזמן שאנו פועלים לשיפור הנגישות של ההצעות הדיגיטליות שלנו.

עדכון אחרון: 1.5.2023